#1 2008-02-26 15:55:02

Michu

Strażnik

Skąd: Bedzin-Grodziec
Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 246
Punktów :   
Klasa (Nowy Świat): Kowal

Iker numer two.

Wiem ,ze mozecie byc na mnie wkurzeni no ale bez przesady. Ja zrobilem swoj robete. Fakt ten post napisal iker. Jezeli to ma byc moje centrum not o chcialem ten post usunac i dac go na nowo a pod spodem napisac ze to pisac iker. Jak tak to PRZEPRASZAM. Moze i moje zachowanie bylo glupie i ja bym jakis taki no ale mam prosbe, niech iker zlikwiduje ten opis co ma. Ja sie z im chce pogodzić. Chceice pokaze wam rozmowe z nim na gg. Ja probowalem. Przyjdzie jakis nowy zoabczy taki opos i co sobie pomysli.  A skokro malwin dal mi obowiazek bym zajmowal sie tym regulaminem no to ja robie to co mi powedizelscie. O to nie powiniscie miec do mnie watkow bo jak zesmy sie umawiali. Ja ikera przeprosilem. I podobno mial odejsc. Ja nic nie mam moze byc tylko chce by bylo miedzy nami jakos ok. Mozemy sie nie odzywac ale niech nie pisze takiego czegos w stostunku do mnie i niech zlikwiduje en opis.


Sorry Iker.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.margo-nem.pun.pl www.fireworks.pun.pl www.wwegame-gra.pun.pl www.fannaruto.pun.pl www.cs-gumis.pun.pl