#1 2008-01-11 15:28:14

Ralf

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1109
Punktów :   -1 
Klasa (Nowy Świat): Alchemik

Słoneczna Dolina - co tu jest.

KAMIENIOŁOMY - troche niebezpieczna okolica zważywszy na sporą ilość urwisk i głębokich przepaści. Normalnie można tu spotkać zwykłych górników. Czasami można się jednak natknąć na trole i scraby.

GÓRY PRZEPASTNE - coś w stylu Himalaii. Biało, zimno i wysokie, skaliste góry. Należy uważać szczególnie na Yeti, bo w takim śniegu trudno je dostrzec z daleka. Spotyka się też mamuty i behemoty, choć bardzo rzadko.

LAS- zwykły, pospolity las. Często można tu spotkać wilki i niekiedy raptory, które są zwinne i silne.

WIELKA RWĄCA RZEKA - największa i najbardziej rwąca rzeka w słonecznej dolinie. W godzinach szczytu roi się tu od niedźwiedzi polujących na ryby.

SCRABANIA - świątynia scrabów. Okropnie niebezpieczne miejsce. Scraby są bardzo szybkie. Tylko wyborowemu sprinterowi może udać się im uciec. Lepiej bez potrzeby tu nie zaglądać.

SLIGOWSKIE LASY - tej nazwy nie wymyślono bez powodu. Często można spotkać tu sliga. Jeśli jest slig, to jest też (choć nie musi) slog. Lepiej zachować tu szczególną ostrożność.

LUDZKIE OSADY - to miejsca gdzie często koczują ludzie. Bywają tu senor bykosy i także ich przywódcy - minotaury.

JASKINIE CIEMNOŚCI - ciemne i chłodne jaskinie. Przed wejściem lepiej wrzucic tu kilka kamieni, bo jaskinia może być zamieszkała przez niedźwiedzia.

FABRYKA PIWA 'SoulStorm & Co.' - miejscowa fabryka piwa. Rezydują tu ludzie biznesu - Glukkonowie. Ci pozbawieni rąk, urodzeni szefowie, nigdy nie rozstają się ze sligami.

KOPALNIA KOŚCI 'SoulStorm Mining & Co.' - kopalnia kości należąca do 'SoulStorm & Co'. Występują tu sligi, slogi i flying sligi.

PARAMONIA - świątynia paramitów. Pojedynczy paramit nie jest agresywny. Gorzej z gromadą. Mudokonowie nie bez powodu mawiali: 'One can be fun, two - you better run!'.

GORZELNIA - miejscowa fabryka wódki 'Platon'. Nie ma tu nic ciekawego, prócz wódki..

RUPTURE FARMS - fabryka, a właściwie ruiny fabryki żywności. Kręci się tu sporo złomiarzy. Ale nie ma tu nic specjalnie ciekawego. Miejscowi twierdzą, że w gruzie zasypany jest karabin kwasowy sligów, ale dotąd nikomu nie chciało się przerzucać tych ton gruzu. Może to i prawda.

VYKKERS FOOD - fabryka żywności powstała za zniszczoną Rupture. Zarządzają nią Vykkersi, którzy zdecydowali sie na współpracę z ludźmi ze względu na ich małe, krótkie ręce. Wiele ich wyrobów mozna znaleźć w sklepach.

STOCKYARDS - stare, opuszczone, ciemne miejsca. Niegdyś należały do zarządzanej przez Glukkonów Rupture Farms. W czasach świetności Rupture przetrzymywane tu byłu zwierzęta (paramity, scraby) przeznaczone do produkcji żywności. Vykkersi w odróżnieniu od Glukkonów nie mordują masowo zwierząt.

FEECO DEPOT EX. - firma transportowa. Należała do Glukkonów, ale została przejęta przez Vykkersów po upadku Rupture Farms. Do transportu używa zaprzęgów konnych i prymitywnych, parowych, podwieszanych pociągów.

KUŹNIA - miejsce gdzie wykuwane są bronie. Pracuje tu kowal Harad. Można się od niego sporo nauczyć.

WIOSKA WARIATÓW - wioska do której trafiają ludzie zainfekowani groźnym wirusem głupoty. Choroba ta zwana jest delikwentyzmem. Objawami są natręctwa słowne ('bala!', 'uga buga', itd.), zanik umiejętności pisania i czytania, itd. Należy tutaj wchodzić w specjalnym ubraniu ochronnym

FORREST LAB - ściśle tajne labolatorium zlokalizowane na zupełnym odludziu. Prowadzone są tam rozmaite badania. To dzięki pracy tego labolatorium wynaleziono podwieszany pociąg parowy oraz piwo 'SoulStorm', w skład którego wchodzą kości mudokonów i inne dziwne składniki.

RESTRICTED AREA - miejsce tajnych spotkań miejscowych szajek przestępczych. Normalnie niewiele się tu dzieje, ale po zmroku chodząc po tej okolicy lepiej jest mieć przy sobie broń. Bywa tu niezwykle niebezpiecznie.

PORT - miejscowy port. Nie ma tu nic, co przykuło by uwagę (pomijając fakt, iż jest to drugie miejsce spotkań przestępczych szajek). Można okraść, lub ukraść jakiś statek, ale po dokonaniu tegoż czynu lepiej się tu już nie pokazywać. Więc czy warto?

LĄDOWISKO STEROWCÓW - jak sama nazwa wskazuje, miejsce to jest przeznaczone do lądowania i cumowania sterowców. Stąd raczej nic nie ukradniemy, bo sterowców pilnuje zgraja napakowanych strażników.

PRACOWNIA ALCHEMICZNA - miejsce gdzie można kupować mikstury i uczyć się alchemii. Warto posiaść tę wiedzę, ponieważ może ona się przydać na przyszłość.


więcej lokacji wkrótce.

Ostatnio edytowany przez Ralf (2008-01-14 18:48:58)


Paweł Janas jest w każdym z nas, nie pozwól by kierował tobą.

ZGODNIE Z WALĄ ADMINA RALF JEST WIELKIM PEŁNOMOCNIKIEM. NIE PODSKAKIWAĆ.

Offline

 

#2 2008-01-11 15:30:57

MALWIN

Arcymistrz

9912212
Skąd: Grodziec
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 718
Punktów :   
WWW

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

Świetne opisy. Doskonały pomysł. Mniej więcej wiemy, co ciekawego jest w Dolinie.

Offline

 

#3 2008-01-11 15:33:09

Guber

Strażnik

Skąd: Grodziec
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1020
Punktów :   

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

Bardzo dobry pomysł Wszystko jasne

Offline

 

#4 2008-01-11 15:42:50

Ralf

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1109
Punktów :   -1 
Klasa (Nowy Świat): Alchemik

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

Właśnie robiłem przegląd 'Encyklopedii...' i wpadłem na taki pomysł. Najpierw omówiłem to z Malwinem. I napisałem. Więcej lokacji dopisze później. Ale ciesze się, że moje opisy wam się podobają.


Paweł Janas jest w każdym z nas, nie pozwól by kierował tobą.

ZGODNIE Z WALĄ ADMINA RALF JEST WIELKIM PEŁNOMOCNIKIEM. NIE PODSKAKIWAĆ.

Offline

 

#5 2008-01-11 15:54:18

Guber

Strażnik

Skąd: Grodziec
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1020
Punktów :   

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

Bardzo Sie podobają Oj Bardzo

Offline

 

#6 2008-01-11 21:10:22

Ralf

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1109
Punktów :   -1 
Klasa (Nowy Świat): Alchemik

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

W najbliższym czasie jeszcze dopisze. Narazie nie mam czasu. Jutro jeszcze podziałam.


Paweł Janas jest w każdym z nas, nie pozwól by kierował tobą.

ZGODNIE Z WALĄ ADMINA RALF JEST WIELKIM PEŁNOMOCNIKIEM. NIE PODSKAKIWAĆ.

Offline

 

#7 2008-01-11 21:20:02

Guber

Strażnik

Skąd: Grodziec
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1020
Punktów :   

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

no jutro Malwin-a nie Będzie. Będzie trzeba sobie radzić jakoś

A Malwin Dobrych i szczęśliwych spędzenia Feri

Offline

 

#8 2008-01-11 21:49:16

MALWIN

Arcymistrz

9912212
Skąd: Grodziec
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 718
Punktów :   
WWW

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

Ja dopiero w poniedziałek się usuwam. Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie. A przy okazji dzięki za życzenia Guber. Nawzajem.

Offline

 

#9 2008-01-11 22:36:42

Guber

Strażnik

Skąd: Grodziec
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1020
Punktów :   

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

Aha.
Dzięki Widzisz tylko ja pamiętałem

Offline

 

#10 2008-01-11 22:51:18

Ralf

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1109
Punktów :   -1 
Klasa (Nowy Świat): Alchemik

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

Równierz życze malwinowi zaje***tych ferii. I nikt sie ciebie nie chce pozbyć. Chyba, że Guber...


Paweł Janas jest w każdym z nas, nie pozwól by kierował tobą.

ZGODNIE Z WALĄ ADMINA RALF JEST WIELKIM PEŁNOMOCNIKIEM. NIE PODSKAKIWAĆ.

Offline

 

#11 2008-01-11 23:32:20

Guber

Strażnik

Skąd: Grodziec
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1020
Punktów :   

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

Co zaś ja ,a ty dopiero teraz se przypomniałeś o życzeniach

Offline

 

#12 2008-01-12 09:49:55

Patriusz

Strażnik

2760137
Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 353
Punktów :   
Klasa (Nowy Świat): Medyk

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

no opisy i pomysł bardzo dobry.


WITAJ NIEZNAJOMY !
ZAPOZNAJ SIE Z REGULAMINEM I DOŁACZ DO NAS

Offline

 

#13 2008-01-12 10:18:54

Ralf

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1109
Punktów :   -1 
Klasa (Nowy Świat): Alchemik

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

Guber napisał:

a ty dopiero teraz se przypomniałeś o życzeniach

No widzisz. Ale chociaż sobie przypomniałem wogóle.


Paweł Janas jest w każdym z nas, nie pozwól by kierował tobą.

ZGODNIE Z WALĄ ADMINA RALF JEST WIELKIM PEŁNOMOCNIKIEM. NIE PODSKAKIWAĆ.

Offline

 

#14 2008-01-12 19:58:58

Guber

Strażnik

Skąd: Grodziec
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1020
Punktów :   

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

Dzięki Komu co co co

Offline

 

#15 2008-01-12 20:05:58

Ralf

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1109
Punktów :   -1 
Klasa (Nowy Świat): Alchemik

Re: Słoneczna Dolina - co tu jest.

Poprostu jak wszyscy to wszyscy. Rozumiesz?


Paweł Janas jest w każdym z nas, nie pozwól by kierował tobą.

ZGODNIE Z WALĄ ADMINA RALF JEST WIELKIM PEŁNOMOCNIKIEM. NIE PODSKAKIWAĆ.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hsg.pun.pl www.shadow-of-lostendard.pun.pl www.mysteamforum.pun.pl www.zakkw.pun.pl www.superpuder.pun.pl