#1 2008-02-14 14:51:41

Michu

Strażnik

Skąd: Bedzin-Grodziec
Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 246
Punktów :   
Klasa (Nowy Świat): Kowal

Zmiany / Propozycje cz.2

Nowe działy i usuwanie działów

Gdybyśmy tak wprowadzili kilka nowych działów. Min: Dział Rozrywka. Dokładniej byłoby to SubForum. Pisalibyśmy tematy luźne np:gry. Następnie dział spotkania na konferencje. Może jest to zbędny temat ale forum by wyglądało bardziej oryginalniej. Usunał bym takie działy jak trofea. Jest to zbędny temat bo ja mam ponad 100 postów, a żadnego trofea. Zamiast tego dałbym dział Rangi. Jak się zakłada forum na pun.pl to można dodać Rangi które będą się same zmieniać. Kolejny dział jaki bym usunął to Sesje W Przygotowaniu. Kolejny zbędny temat bo i tak tam chyba nick nie pisał. Tak samo post ogłoszenia.


Nowi Członkowie

Chcemy by forum się rozwijało, a nie mamy członków. NIe chcecie nikgog z Grodźca i skzoły. Ale np: ktoś z Mazowieckiego. Wzielibyśmy gościa na okres próbny który trwałby tydzień. Aotem przez konferencję decydowalibyśmy czy on zostaje. Przecież mamy Ikera. Może to oni daliby nam jakieś pomysły na nowe posty.


Sesja-Zmiany number two.

Tak jak już mówił Malwin i z tego co ja wiem to każdy może prowadzić sesje jezeli ma o tym jakie kolwiek pojęcie. Moim zdaniem każdy w swojej sesji powinien mieć porządek oraz mieć takie działy jak: Bronie, Postacie, Karty Postaci, Regulamin.

Wchodzimy np w sesja Micha. Następnie mamy dwa SubFora. W moim przypadku to Bronie i Postacie oraz Pozostałe do sesji Micha. W SubForum Bronie i Postacie mam zbór broni i postaci jakie wykorzystuja w sesji i opowiaanich. W SubForum pozostałe do sesji micha mam regulami, mini poradnik i wiele inncyh rzeczy. Chciałbym by każdy miał coś takiego.


Zdania I Wiersze

Heh...fajna zabawa, ale robi sie niezły bajzel. Gdybyśmy zrobili coś takiego, że wchodzimy w gry forumowe i tam mamy SubFora o naziw np: Gry Forumowe Micha. I każdy u siebie pisąłby wiersze i zdania. Nawet fajna sprawa. Ale watpię czy to wypali.


Rangi

Tak jak już mówiłem zamiast Trofea możemy mieć rangi. Same by się zmieniały. Tautaj macie kilka.

Członek od 0 do 25
Obywatel od 25 do 70
Strażnik od 70 do 100
Strażnik Szary od 100 do 135
Strażnik Zieloy od 135 do 175
Strażnik Żółty od 175 do 230
Strażnik Niebieski od 230 do 290
Strażnik Czerwony od 290 do 360
Generał Szary od 360 do 420
Generał Zielony od 420 do 505
Generał Żółty od 505 do 600
Generał Niebieski od 600 do 700
Generał Czerwony od 700 do 800
Kapitan Szary od 800 do 850
Kapitan Zielony od 850 do 920
Kapitan Żółty od 920 do 1010
Kapitan Niebieski od 1010 do 1400
Kapitan Czerwony od 1400 do 1700
Mag Szary od 1700 do 2000
Mag Zielony od 2000 do 2320
Mag Żółty od 2320 do 2600
Mag Niebieski od 2600 do 2800
Mag Czerowny od 2800 do .........


To tyle.  Przemyślcie to.


Sorry Iker.

Offline

 

#2 2008-02-14 15:13:29

MALWIN

Arcymistrz

9912212
Skąd: Grodziec
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 718
Punktów :   
WWW

Re: Zmiany / Propozycje cz.2

Gdybyśmy tak wprowadzili kilka nowych działów. Min: Dział Rozrywka. Dokładniej byłoby to SubForum. Pisalibyśmy tematy luźne np:gry.

Już coś takiego jest. Jeżeli chodzi o gry forumowe ta są one w dziale "Gry forumowe"

. Następnie dział spotkania na konferencje.

Zadam pytanie: Po co? Uważam, że coś takiego możemy ustalić w dziale "Centrum"

Usunał bym takie działy jak trofea.

Raczej też tak uważam. Wszyscy jesteśmy moderatorami więc po ca nam ten dział.

Kolejny dział jaki bym usunął to Sesje W Przygotowaniu. Kolejny zbędny temat bo i tak tam chyba nick nie pisał. Tak samo post ogłoszenia.

Sesje w przygotowaniu zgodnie z sugestią Patriusza zostały już usunięte. Ogłoszenia chyba też usunę.

Chcemy by forum się rozwijało, a nie mamy członków. NIe chcecie nikgog z Grodźca i skzoły. Ale np: ktoś z Mazowieckiego. Wzielibyśmy gościa na okres próbny który trwałby tydzień. Aotem przez konferencję decydowalibyśmy czy on zostaje. Przecież mamy Ikera. Może to oni daliby nam jakieś pomysły na nowe posty.

Nowych uzytkowników trzeba szukać. To nie takie łatwe, ale szukać trzeba. Ważne, żeby byli.

Tak jak już mówił Malwin i z tego co ja wiem to każdy może prowadzić sesje jezeli ma o tym jakie kolwiek pojęcie. Moim zdaniem każdy w swojej sesji powinien mieć porządek oraz mieć takie działy jak: Bronie, Postacie, Karty Postaci, Regulamin.

Tak, ale to już jest. A my mówimy o zmianach.

Heh...fajna zabawa, ale robi sie niezły bajzel. Gdybyśmy zrobili coś takiego, że wchodzimy w gry forumowe i tam mamy SubFora o naziw np: Gry Forumowe Micha. I każdy u siebie pisąłby wiersze i zdania. Nawet fajna sprawa. Ale watpię czy to wypali.

Nie wypali... Tak jak tera jest bajzel, ale jeszcze większy będzie po modernizacji.

Tak jak już mówiłem zamiast Trofea możemy mieć rangi. Same by się zmieniały. Tautaj macie kilka.

Kiepski pomysł. Będą one tylko źródłem nabijania postów i nieporozumień na forum.

TO WSZYSTKO. PODKREŚLAM, ŻE TO TYLKO MAJA ROZPISKA.

Offline

 

#3 2008-02-14 15:17:01

Michu

Strażnik

Skąd: Bedzin-Grodziec
Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 246
Punktów :   
Klasa (Nowy Świat): Kowal

Re: Zmiany / Propozycje cz.2

Czyli jendym słowem wszytsko do bani.   
No a członkowie napisałe ze mogą iść na próbe.
A te rangi to fakt zły pomysł.


Sorry Iker.

Offline

 

#4 2008-02-14 16:09:39

Guber

Strażnik

Skąd: Grodziec
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1020
Punktów :   

Re: Zmiany / Propozycje cz.2

Tak A Jak będą nowi użytkownicy to Kapa Bo wtedy będziesz szukać gdzie ostatnio byłeś na sesji

Jednym Słowem do Bani

Offline

 

#5 2008-02-14 16:28:39

Michu

Strażnik

Skąd: Bedzin-Grodziec
Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 246
Punktów :   
Klasa (Nowy Świat): Kowal

Re: Zmiany / Propozycje cz.2

No ale wiesz przeiez oni nie beda miec sesji od zaraz.


Sorry Iker.

Offline

 

#6 2008-02-14 17:14:32

Patriusz

Strażnik

2760137
Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 353
Punktów :   
Klasa (Nowy Świat): Medyk

Re: Zmiany / Propozycje cz.2

hmm, z rangami owszem pomysł kiepski a reszta to nie wiem.


WITAJ NIEZNAJOMY !
ZAPOZNAJ SIE Z REGULAMINEM I DOŁACZ DO NAS

Offline

 

#7 2008-02-15 15:36:41

Guber

Strażnik

Skąd: Grodziec
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1020
Punktów :   

Re: Zmiany / Propozycje cz.2

Ale oni będą grać cie***

A i Jeszcze jedno Jak z

Michu napisał:

Kapitan Czerwony od 1400 do 1700

i nagle stajesz się

Michu napisał:

Mag Szary od 1700 do 2000

To musi być jak coś tak jak jest a nie że z Kapitana stajesz się Magiem

Żal

Offline

 

#8 2008-02-15 18:32:43

Ralf

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1109
Punktów :   -1 
Klasa (Nowy Świat): Alchemik

Re: Zmiany / Propozycje cz.2

Malwin napisał:

Będą one tylko źródłem nabijania postów i nieporozumień na forum.

Malwin ma absolutną rację. To bez sesnu. Więc wychodzi na to, że jak na tą chwile byłbym najlepszy na forum. A tak nie jest! Nie jestem najlepszy. Najlepszy jest Malwin, bo dba o forum i robi na nim najwięcej.


Paweł Janas jest w każdym z nas, nie pozwól by kierował tobą.

ZGODNIE Z WALĄ ADMINA RALF JEST WIELKIM PEŁNOMOCNIKIEM. NIE PODSKAKIWAĆ.

Offline

 

#9 2008-02-15 22:24:18

Guber

Strażnik

Skąd: Grodziec
Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 1020
Punktów :   

Re: Zmiany / Propozycje cz.2

Amen

Najbardziej według mnie przyłożył się Malwin Ralf I JA Każdy z nas zrobił coś bardzo ważnego na tym forum

Offline

 

#10 2008-02-24 21:29:57

Iker

Strażnik

Zarejestrowany: 2008-01-28
Posty: 136
Punktów :   

Re: Zmiany / Propozycje cz.2

A ja tęz brałem w ty olbrzymi udział

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumkarramba.pun.pl www.usmcfr.pun.pl www.ptcg.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.gastrofaza.pun.pl